У Білорусі люди виходять на протести після "таємної" інавгурації Лукашенка

У Мінську вже почалися затримання

Після того, як у Палаці Незалежності провели "таємну" інавгурацію Олександра Лукашенка, на вулиці Мінська почали виходити люди з акціями протесту. Про це повідомляє білоруська служба "Радіо Свобода".

Як зазначається, люди об'єднуються у стихійні ланцюги солідарності. Багато учасників приносять плакати, на яких висміюють інавгурацію Олександра Лукашенка. Також відомо, що представники силових структур в цивільному одязі чергують біля станцій метро. 

Новини за темою: "Схоже, він звихнувся на своїй владі": Аваков про заяву Лукашенка щодо втручання України у справи Білорусі

Окрім цього, у Telegram-каналі Nexta поширюється інформація про те, що о 18:00 громадян Білорусі збирають на акції протесту на центральні площі своїх міст.

Новини за темою: Лукашенко, Путін і Трамп отримали "Шнобеля"

Нагадаємо, 23 вересня Олександр Лукашенко офіційно вступив на посаду президента Республіки Білорусь, на "таємних" урочистостях були присутні кілька сотень людей. 

Також під час президентської інавгурації у Палаці Незалежності Олександр Лукашенко заявив, що "кольорова революція" в Білорусі не відбулася.

 

Loading...