У Білорусі 50-й день тривають протести: Тихановська звернулася до народу

Світлана Тихановська Facebook / Світлана Тихановська

За її словами, протестувальники мирно намагаються зупинити режим Лукашенка

Лідер білоруської опозиції Світлана Тихановська звернулася до громадян країни в 50-й день протестів. Вона заявила, що активісти вийшли на вулиці зупинити режим і роблять це мирно. Про це повідомляє пресслужба Тихановської в Telegram.

"Дорогі білоруси! Історія останніх місяців показує, що ми можемо все. З того моменту, як я вирішила подати документи у ЦВК, здається, минуло ціле життя. Ціле життя найрізноманітніших подій і складних рішень, але головне - гордість за свій народ, гордість бути одною із вас", - йдеться у зверненні.

Світлана Тихановська додала, що білоруський народ сильніше однієї людини, адже народ бореться за свої права.

"Сьогодні 50-й день нашого протесту, і білоруський народ сьогодні знову виходить на вулиці. Ми вийшли зупинити цей режим, і ми робимо це мирно. Демократія - це влада народу. А цілий народ сильніше однієї людини, адже народ бореться за свої права, своє майбутнє і майбутнє своїх дітей. Нас мільйони, і ми готові нести відповідальність за свої рішення. Ось чому ми переможемо", - наголосила лідер опозиції.

Новини за темою: "Якщо піде по-людськи": Тихановська пообіцяла Лукашенку гарантії безпеки

Раніше повідомлялося, що депутати Європарламенту підготували проєкт резолюції, який має визнати білоруську опозиціонерку Світлану Тихановську й Координаційну раду Білорусі легітимними представниками влади країни.

Loading...