У Белграді ввели надзвичайний стан через COVID-19

Фото з відкритих джерел

У місті обмежили роботу клубів та кафе, а також ввели обов'язковий масковий режим у транспорті

У п'ятницю, 3 липня, у столиці Сербії, Белграді, оголосили надзвичайний стан через швидке поширення коронавірусної хвороби COVID-19. Про це повідомляє "Радіо Свобода"

Так, у місті повторно ввели низку карантинних обмежень. Зокрема, уряд зробив обов’язковим носіння масок в закритих публічних приміщеннях та в громадському транспорті. За порушення цього правила громадян штрафуватимуть.

Крім цього, було обмежено робочі графіки клубів та кафе з 6 ранку до 11 вечора. Тоді як граничну кількість людей на масових зібраннях скоротили до 100 людей в приміщенні та до 500 – просто неба.

Зазначається, що надзвичайний стан у столиці набуває чинності з 3 липня. А протягом найближчих тижнів міська влада планує переглянути правила карантину. 

Новини за темою: Син президента Сербії захворів на коронавірус COVID-19

До слова, напередодні у Сербії повідомили про 359 нових хворих на COVID-19, 80 відсотків з них – у Белграді та його околицях. За останніми підрахунками, у столиці Сербії проживає третина всього 7-мільйонного населення країни.

Нагадаємо, протягом останнього тижня про стрімке поширення коронавірусної хвороби COVID-19 повідомили в одному з регіонів Італії. Там індекс відтворення вірусу зріс до небезпечного рівня. Loading...