У бельгійського принца виявили коронавірус після відвідування забороненої вечірки

Принц Йоахім Фото з відкритих джерел

Місцева поліція почала розслідування стосовно цієї вечірки

У бельгійського принца Йоахіма підтвердили коронавірусну хворобу COVID-19 після того, як він відвідав вечірку під час карантину в Іспанії. Про це повідомляє BBC.

Як зазначається, 28-річний племінник короля Бельгії Філіпа відправився до Іспанії ще 26 травня на стажування. Через два дні принц вирушив на вечірку в південне місто Кордова. Після цього Йоахім зробив тест на коронавірус COVID-19, який показав позитивний результат - вірус підтвердили. Наразі у принца спостерігаються легкі симптоми хвороби. 

За даними видання, на вечірці, яку відвідав бельгійський принц, були присутні 27 осіб. Однак, у зв'язку з карантином, у Кордові заборонені зібрання більше 15 осіб. Тобто, вечірка такого розміру була порушенням карантину. 

Новини за темою: Принцеса Швеції почала працювати медсестрою

У результаті поліція Іспанії почала розслідування стосовно цього заходу. Зазначається, що особи, які порушили карантин, можуть бути оштрафовані на суму до 10 тисяч євро. Наразі організатори та гості вечірки перебувають на карантині.

До слова, бельгійський принц Йоахім є молодшим сином та третьою дитиною Лоренца, ерцгерцога Австро-Есте та принцеси Бельгії Астрід. Йоахім наразі перебуває 10 в черзі на бельгійський престол. 

Новини за темою: Екскоролю Бельгії через 33 роки довелося визнати позашлюбну дочку

Нагадаємо, нещодавно у Бельгії від ускладнень коронавірусної хвороби COVID-19 помер 94-річний Анрі Кічка, який був одним із останніх в'язнів Аушвіцу. 

Loading...