У Балтійському морі почалися масштабні військові навчання НАТО

Міжнародні навчання Baltops-2019 err.ee

Участь в навчаннях візьмуть 3000 осіб з 19 країн

У неділю 7 червня в Балтійському морі розпочалися міжнародні навчання Baltops, на які зібралися 19 країн Північноатлантичного альянсу НАТО. Про це повідомляє ERR.

Як зазначається, у навчаннях Baltops візьмуть участь 3000 осіб з Естонії, Канади, Данії, Фінляндії, Франції, Німеччини, Греції, Італії, Латвії, Литви, Нідерландів, Норвегії, Польщи, Португалії, Іспанії, Швеції, Туреччини, Великобританії і США. Крім цього, до навчань залучено 29 суден і 29 авіазасобів. 

За даними видання, навчання відбуватимуться винятково на морі для забезпечення безпеки і здоров'я учасників. Зазначається, що це дозволить підрозділам розширити оперативне міждержавне співробітництво і водночас забезпечити здоров'я і готовність екіпажів для дій з підтримки постійної регіональної безпеки.

Довідка: Baltops - це щорічні міжнародні навчання, які проводяться з 1972 року. Їхньою метою є підвищення гнучкості країн-учасниць в проведенні спільних наземних, повітряних і морських операцій в регіоні Балтійського моря.

Новини за темою: На Азовському морі пройшли навчання українських морпіхів. Фото

За попередньою інформацією, військові навчання НАТО у Балтійському морі триватимуть з 7 по 16 червня.

Новини за темою: Наприкінці літа Україна проведе масштабні військові навчання щодо відбиття ймовірного вторгнення

Нагадаємо, нещодавно в акваторії Чорного моря відбулися спільні тренування України та Румунії. Кораблі країн відпрацювали низку завдань по підвищенню взаємосумісності відповідно до стандартів НАТО.

Loading...