live

В Австралії у повітрі зіткнулись два літаки: Пілоти та пасажири загинули

ABC News

У поліції заявили, що не знають причин, через які апарати опинилися на одній траєкторії

На півдні Австралії у повітрі зіткнулися два літаки, внаслідок чого загинули чотири особи - два пілота і два пасажира. Про це повідомляє державний телеканал ABC News з посиланням на місцеву поліцію. 

Авіакатастрофа сталася в районі міста Мангалор, розташованого за 120 км від Мельбурна. Літаки піднялися з різних аеродромів. Після зіткнення один із них упав відразу, другий пролетів ще якусь дистанцію, і потім розбився. 

У поліції заявили, що не знають причин, через які апарати опинилися на одній траєкторії. За однією з версій, зіткнення могло статися через погану видимість унаслідок сильної хмарності.

ABC News

Представник Управління безпеки цивільної авіації повідомив, що зіткнулися двомоторний літак Piper Seminole, який належить льотній школі, і двомоторний Beechcraft Travel Air, зареєстрований на приватну особу.

Нагадаємо, вранці 8 січня пасажирський літак авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" розбився в Ірані. Усі 176 осіб, які перебували на борту, зокрема дев'ять членів екіпажу, загинули. Згодом було опубліковано список всіх пасажирів того фатального рейсу.

За три дні після катастрофи, Іран офіційно визнав, що військові країни випадково збили пасажирський літак "МАУ"

Loading...