live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

Тисячі людей вийшли на вулиці міст Німеччини після ксенофобської стрілянини

Тобіас Ратьєн розстріляв 9 осіб

Кілька тисяч людей зібралися в різних містах Німеччині для вшанування жертв ксенофобської стрілянини на тлі зростаючих закликів до влади придушити ультраправий екстремізм. Про це повідомляє AP News.

Згідно з повідомленням, напад стався на тлі зростаючої стурбованості з приводу ультраправого екстремізму і посилення антимігрантської партії "Альтернатива для Німеччини" (АдН).

Крім того зазначається, що високопоставлений чиновник від соціал-демократів, молодшого партнера канцлерки Ангели Меркель по правлячій коаліції, звинуватив AдН в наданні ідеологічного підживлення таким людям, як стрілець з Ганау.

Частини АдН вже знаходяться під пильною увагою німецької розвідки. Партія відхилила всю відповідальність за напади, включаючи антисемітське напад на синагогу і вбивство регіонального політика в минулому році.

Нагадаємо, з середи на четвер, 43-річний німець застрелив 9 осіб-іммігрантів в передмісті Франкфурта Ганау, перш ніж вбити свою матір і себе.

Як відомо, підозрюваний у розстрілі відвідувачів кальян-бару на заході Німеччини Тобіас Ратьєн за кілька днів до нападу опублікував відео, в якому він звернувся до американців та розповів про підземні військові бази. 

Loading...