Новини » Світ Читать эту новость на русском

Тихановська анонсувала поїздку до Києва після місцевих виборів

Опозиціонерка подякувала українській владі за позицію щодо подій у Білорусі

Світлана Тихановська Wikimedia

Білоруська опозиціонерка Світлана Тихановська подякувала Україні за позицію щодо подій у її країні та заявила про плани приїхати до Києва. Про це вона повідомила в інтерв’ю "Радіо Свобода".

За словами Тихановської, вона вдячна за готовність підтримати санкції проти білоруської влади. "Ми дуже раді, що Україна зайняла потужну позицію щодо Білорусі, особливо міністр закордонних справ Дмитро Кулеба. Вони готові підтримати санкції. Можливо, це буде свій перелік, можливо, підтримають запроваджені санкції ЄС. Це очевидний знак підтримки білоруських людей у боротьбі", – сказала опозиціонерка.

При цьому Тихановська заявила про плани вибудовувати партнерські відносини з Україною та приїхати в Київ після місцевих виборів. "Вони (українці, – ред.) близькі нам історично і культурно. У мене часто на Заході питають: "чи розуміють росіяни білоруську мову, коли ви починаєте говорити?". Я відповідаю: "Ні, не розуміють, але українці нас зрозуміють. Ми українську розуміємо, вони – нас. Наші мови дещо ближчі". Плануємо найближчим часом поїздку до Києва. Після місцевих виборів вже", – висловилася Тихановська.

Новини за темою: Тихановській уперше за 4 місяці дозволили поговорити з арештованим чоловіком

Нагадаємо, нещодавно лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська оголосила ультиматум Олександру Лукашенку. Зокрема, вона заявила про плани оголосити загальнонаціональний страйк, якщо Лукашенко не піде у відставку до 25 жовтня.Loading...