Новини » Світ Читать эту новость на русском

Тихановська з папірця прочитала заклик до білорусів не виходити на протести

Наразі невідомо, коли було записано звернення

Світлана Тихановська RFE/RL

У мережі з’явилося нове звернення кандадатки в президенти Білорусі Світлани Тихановської, в якому вона закликає білорусів не виходити на акції протесту. Про це повідомляє TUT.by.

У відео суперниця Лукашенка зазначає, що не хоче крові та насильства на вулицях Білорусі. "Шановні громадяни Республіки Білорусь! Я, Світлана Тихановська, дякую вам за участь у виборах глави держави. Народ Білорусі зробив свій вибір. Із вдячністю і теплотою я звертаюся до всіх громадян, які підтримували мене. Білоруси! Я закликаю вас до розсудливості та поваги закону. Я не хочу крові і насильства. Я прошу вас не протистояти міліції, не виходити на площі, щоб не наражати себе на небезпеку. Бережіть себе і своїх близьких", – сказала Тихановська.

Важливо, що весь текст Тихановська прочитала з папірця. До того ж , невідомо, коли саме це сталося: до її від’їзду в Литву, чи після. Також наразі немає достовірної інформації про те, чи добровільно кандидатка в президенти записала це відео.

Раніше повідомлялося, що в Литву виїхала кандидатка в президенти Білорусі Світлана Тихановська. Про те, що вона покинула Білорусь, повідомив міністр закордонних справ Литви.

Новини за темою: Литва виступила за санкції ЄС проти Білорусі через політичні репресії

Сьогодні, 11 серпня, кандидатка в президенти Білорусі Світлана Тихановська записала відеозвернення з поясненням про виїзд із країни. За словами Тихановської, рішення про виїзд у Литву вона прийняла самостійно, оскільки їй дали складний вибір.

Loading...