Новини » Світ Читать эту новость на русском

Тихановська подякувала українцям за солідарність із білоруським народом

Світлана Тихановська Фото з відкритих джерел

За словами опозиціонерки, білорусів побудила боротьба українців

Білоруська опозиціонерка Світлана Тихановська подякувала українцям за солідарність з білоруським народом. Про це вона повідомила у своєму відеозверненні під час Київського безпекового форуму.

За словами Тихановської, вона вдячна українцям за підтримку протестів у Білорусі. "Я захоплююсь духом солідарності, який можна почути від України та української нації щодо Білорусі. Дякую, наші дорогі браття і сестри, за підтримку наших мирних протестів", – сказала опозиціонерка.

Крім того, політик заявила, що білоруські протести надихнуло відчуття незгоди. "Нас побудила ваша (українців, – ред.) готовність змагатися за свою гідність, за національну свободу, за свої права і свою Батьківщину", – додала Тихановська.

Також опозиціонерка порівняла протести в Білорусі з боротьбою за територіальну цілісність України. "Таким самим чином, як ви боретесь за територіальну цілісність України у міжнародно визнаних кордонах, ми боремось за Білорусь і за незалежну націю, за вашу і нашу свободу", – резюмувала Тихановська.

Новини за темою: Білоруській опозиції присудили премію Сахарова-2020

Нагадаємо, нещодавно білоруська опозиціонерка Світлана Тихановська подякувала Україні за позицію щодо подій у її країні та заявила про плани приїхати до Києва. За словами Тихановської, вона може здійснити поїздку після місцевих виборів.Loading...