Новини » Світ Читать эту новость на русском

Тихановська оголосила ще один дедлайн, на цей раз для правоохоронців

Світлана Тихановська фото - DW

Опозиціонерка наголосила, що у країні не буде поголовної люстрації

Лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська закликала правоохоронців до 25 жовтня перейти на бік народу. Про це повідомила її пресслужба.

Опозиціонерка наголосила, що у країні не буде поголовної люстрації, відповідальність нестимуть лише ті, хто скоював злочини проти білоруського народу.

"Народний ультиматум - це ваш шанс стати на сторону білорусів. Якщо ви не згодні виконувати злочинні накази - не робіть цього. Режим знає, що вмирає - і намагається розділити свою долю з усіма вами, забруднивши честь вашої форми. Не допустіть цього. Відповідальність понесуть персонально ті, хто скоював злочини. Поголовної люстрації не буде. У новій Білорусі потрібна ваша робота, потрібна система силових відомств. Тому зв'яжіться з нами, з фондами, зробіть публічне звернення з підтримкою свого народу. Виконайте присягу, яку кожен з вас давав білорусам. До Народного ультиматуму залишилося 5 днів", - сказала Тихановська.

Новини за темою: Рада ООН із прав людини ухвалила резолюцію щодо Білорусі

Нагадаємо, раніше лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська оголосила ультиматум Олександру Лукашенку: якщо до 25 жовтня він добровільно не залишить президентський пост і не звільнить усіх політв'язнів, вона почне загальнонаціональний страйк.

Loading...