Новини » Світ Читать эту новость на русском

Тихановська назвала три умови для початку переговорів із владою Білорусі

Світлана Тихановська Telegram / Светлана Тихановская

Ідеться про припинення насильства, звільнення політв'язнів і відхід Лукашенка

Білоруська опозиціонерка Світлана Тихановська назвала три умови, після виконання яких Координаційна рада готова розпочати діалог із владою країни. Про це вона повідомила в Telegram.

За словами опозиціонерки, переговори з владою неможливі, поки тривають катування людей. "Режим в черговий раз пропонує білорусам імітацію діалогу. Але домовлятися про закони і свободи, поки в сусідньому будинку катують невинних людей, неможливо. Ми не будемо брати участь в ініціативах політичних самозванців і рекомендуємо іншим демократичним силам не робити цього", – йдеться в повідомленні.

Водночас Тихановська зазначила, що темою переговорів можуть стати лише нові вибори. "Статися це може при виконанні незмінних вимог: припинення насильства, звільнення політв'язнів і заяви про відхід Лукашенка. Чесно виконайте ці умови – і представники народу сядуть за стіл переговорів. Мирні білоруси пройшли дуже складний і болісний шлях, щоб відмовитися від своїх вимог і цілей. Тому темою справжнього діалогу будуть не маніпулятивні реформи Конституції, а нові вільні вибори", – написала опозиціонерка.

Новини за темою: Тихановська подякувала українцям за солідарність із білоруським народом

Нагадаємо, минулої неділі, 8 листопада, в Білорусі продовжилися масові мітинги, зокрема й "Марші народовладдя". Тоді повідомлялося, що силовики затримали понад 800 людей, але опозиція кликала білорусів на нічну акцію протесту.

Loading...