Новини » Світ Читать эту новость на русском

Тихановська готується оголосити себе президентом Білорусі, - прессекретар

Світлана Тихановська Wikimedia

У штабі кандидата очікують, що країни Заходу визнають її перемогу

Кандидатка у президенти Білорусі та головна суперниця Олександра Лукашенка на виборах Світлана Тихановська має намір оголосити себе переможцем президентських виборів та готує відповідну заяву. Про це заявила її прессекретар Ганна Красуліна, передає польське видання Rzeczpospolita.

У штабі кандидата в президенти Білорусі Світлани Тихановської очікують, що країни Заходу визнають її перемогу на президентських виборах.

Раніше Тихановська, яка зараз у Литві, ініціювала створення Координаційної ради для забезпечення трансферу влади, підкресливши, що готова до діалогу.

Також у штабі говорять, що з надією дивляться на мирні акції на вулицях міст Білорусі, відзначаючи, що жахи жорстокого розгону силовиками учасників протестів "ніколи не мають повторитися".

Раніше повідомлялося, що президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що не "віддасть" Білорусь навіть після своєї смерті.

Новини за темою: У Білорусі оголошено загальнонаціональний страйк

Нагадаємо, під час цього ж мітингу Олександр Лукашенко заявив, що у разі повторних виборів Білорусь загине "як держава, як народ, як нація". Також він поскаржився на Україну, яка разом із Польщею, Литвою, Латвією вимагає провести повторні вибори.

Loading...