live

Twitter дозволив своїм співробітникам постійно працювати з дому

Водночас ті, хто не може працювати дистанційно, повернуться в свої офіси не раніше вересня

Фото з відкритих джерел

Компанія Twitter вирішила дозволити своїм співробітникам працювати з дому постійно. Про це повідомляє ВВС Україна

Згідно з повідомленням, ще з початку березня п'ять тисяч людей в компанії перейшли на роботу з дому. Такий крок виявився настільки успішним, що керівництво Twitter хоче, аби віддалений режим продовжувався і надалі для тих, хто може виконувати свою роботу з дому.

"Ми в унікальній позиції..., щоб дозволити нашим людям працювати з дому. Кілька останніх місяців довели, що ми справді це можемо зробити", - зазначив у листі до працівників керівник Twitter Джек Дорсі.

"Тож якщо функції та можливості співробітників дозволяють виконувати роботу з дому, то якщо вони хочуть - можуть працювати так постійно, ми це запровадимо", - пояснив він.

Як зазначається, ті працівники, які не можуть постійно працювати з дому, повернуться в свої офіси до кінця року, але "не раніше вересня".

Слід зауважити, що загалом у Twitter 35 офісів по всьому світу, зокрема центральний у Сан-Франциско, а також є відділення у Лондоні, Сингапурі та Делі.

Нагадаємо, раніше компанії Facebook та американська корпорація Google через пандемію коронавірусу дозволили своїм співробітникам продовжувати працювати з дому до кінця року. 

Loading...