Туреччина знайшла у Чорному морі нові запаси природного газу

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган

Нові запаси газу дозволять збільшити обсяг резервів родовища у Чорному морі ще на 85 млрд

Туреччина знайшла у Чорному морі нові запаси природного газу, які дозволять збільшити об'єм газових резервів ще на 85 млрд кубічних метрів. Про це у Twitter повідомив турецький президент Реджеп Таїп Ердоган у ході візиту на бурове судно Fatih, яке проводить роботи у Чорному морі.

За його словами, у результаті загальний обсяг резервів нового родовища, яке Туреччина виявила у серпні, було збільшено до 405 мільярдів кубометрів. 

"Якщо 21 серпня поточного року ми оголосили про виявлення в Чорному морі 320 млрд кубометрів газу, то останні дослідження дозволили збільшити обсяг доведених резервів нового родовища ще на 85 млрд, тобто до 405 млрд кубометрів", - зазначив турецький президент. 

Новини за темою: Туреччина оцінила нове родовище газу в Чорному морі у 80 мільярдів доларів

Зауважимо, знайдене родовище газу є один з найбільших в історії країни. За словами Реджепа Таїпа Ердогана, Туреччина планує почати видобування газу з нового родовища вже до 2023 року.

Нагадаємо, у серпні цього року Туреччина знайшла у водах Чорного моря найбільше в історії країни родовище природного газу об'ємом приблизно 320 млрд кубометрів. 

Loading...