Туреччина почала випробування вакцини від коронавірусу на людях

Препарат є власною розробкою Туреччини

Фото з відкритих джерел

У Туреччині розпочали випробування вакцини від коронавірусної хвороби COVID-19 на людях. Про це повідомляє Anadolu з посиланням на міністра охорони здоров’я Туреччини Фареттина Коча.

Зазначається, що препарат є власною розробкою країни. "Зусилля в Туреччині щодо розробки корінної вакцини проти нового коронавірусу досягли етапу випробувань на людях", – сказав міністр під час телефонної розмови з президентом Туреччини Реджепом Тайїпом Ердоганом.

Крім того, урядовець заявив, що в найближчі сім-десять днів у Туреччині "будуть вжиті інші зусилля щодо вакцинації".

Відомо, що наразі загальна кількість зафіксованих випадків COVID-19 у країні перевищує 320 тис., при цьому 283 тис. людей у Туреччині змогли одужати.

Новини за темою: Ердоган заявив про приналежність Єрусалиму до Туреччини

Нагадаємо, нещодавно в Росії запатентували вже другу вакцину проти коронавірусу. Препарат, який розробили новосибірські вчені, містить фрагменти вірусу - синтетичні пептидні антигени.

Раніше директор Європейського регіонального бюро ВООЗ Ганс Клюге заявив, що майбутня вакцина від коронавірусної хвороби COVID-19 не завершить пандемію. За його словами, вчені сумніваються в однаковій ефективності препарату для всіх груп населення.

Loading...