live

Цукерберг закликав регулювати шкідливий контент в Інтернеті

Марк Цукерберг, Фото з відкритих джерел

За його словами, Facebook щодня видаляє мільйон фейковий акаунтів

У суботу, 15 лютого, засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг заявив, що потрібно регулювати поширення шкідливої інформації в Інтернеті, проте цим повинна займатися спеціальна система. Про це він повідомив під час Мюнхенської конференції, пише Reuters.
 
Я вважаю, що повинне бути регулювання шкідливого контенту. Питання в тому, яку модель для цього обрати, - наголосив засновник Facebook.
 
Так, за словами Цукерберга, соціальні мережі повинна регулювати певна система, що знаходиться посередині між традиційними ЗМІ та телекомунікаційними компаніями. Адже телеком лише передає інформацію.
 
"Але ви не станете залучати до відповідальності оператора, якщо хтось скаже щось шкідливе по телефону. Я думаю, що ми повинні бути десь посередині", - зауважив глава Facebook.
 
Крім цього, глава Facebook додав, що наразі у його компанїі працюють 35 тисяч осіб, які щодня відстежують контент та видаляють шкідливі пости чи акаунти. Зокрема, щодня співробітники Facebook блокують понад мільйон підроблених облікових записів.
 
Нагадаємо, нещодавно у Facebook повідомили про видалення мережі акаунтів та груп, які пов'язані із спецслужбами Росії і які працювали по Україні та сусідніх країнах.
 
Крім цього, вчора, 15 лютого, під час Мюнхенської безпекової конференції президент України Володимир Зеленський зробив спільне фото разом із засновником компанії Facebook Марком Цукербергом. Проте наразі не повідомляється, чи встигли вони обговорити якісь питання.
Loading...