Новини » Світ Читать эту новость на русском

Це російська планета: Роскосмос планує відправити до Венери власну експедицію

У Росії нагадали про минулі успішні місії країни на Венері

Венера. Фото: NASA

Росія планує відправити до Венери власну експедицію, незважаючи на підготовку спільної місії зі США. Про це заявив очільник корпорації "Роскосмос" Дмитро Рогозін, передає ТАСС.

За словами Рогозіна, Росія хоче відновити дослідження планети. "По-перше, це спільно з американцями проєкт "Венера-Д". Ми також розглядаємо окрему місію на Венеру. Вважаємо, що Венера – це російська планета, так що нічого відставати", – сказав Рогозін.

Очільник російської корпорації повідомив, що Росія була єдиною країною, яка запускала успішні місії на планету. "Проте я хочу підтвердити, що наша країна була єдиною і першою на Венері. Там був наш апарат, він проводив дослідження, в цілому там справжнє пекло", – висловився глава "Роскосмосу".

Наразі відомо, що проєкти місій з дослідження Венери включені в проєкт єдиної держпрограми космічної діяльності Росії на період 2021-2030 років.

Новини за темою: Учені виявили найпотужніше у Всесвіті магнітне поле

Раніше повідомлялося, що астрономи знайшли підтвердження присутності життя на Венері. Вчені оголосили про відкриття в хмарах планети рідкісної молекули: фосфіну. На Землі цей газ утворюється тільки під час виробничих процесів або в результаті життєдіяльності мікробів.

Loading...