"Це не може тривати вічно": Білл Гейтс назвав, коли закінчиться пандемія COVID-19

Білл Гейтс Фото з відкритих джерел

Він сподівається, що у 2021 році завдяки глобальним зусиллям вдасться значно знити рівень розповсюдження хвороби

Мільярдер і засновник компанії Microsoft Білл Гейтс вважає, що, за найкращими прогнозами, пандемія коронавірусу COVID-19  закінчиться у 2022 році. Про це повідомляє Fox News.

За словами мільярдера, подолання пандемії у всьому світі допоможе забезпечити "те, що пандемія не буде постійно повертається до Сполучених Штатів". Також він заявив, що очікує на появу вакцини від COVID-19 на початку 2021 року. 

Новини за темою: Для повного захисту від COVID-19 буде потрібно кілька доз вакцини, – Білл Гейтс

"Кінець епідемії, найкращий варіант - це, мабуть, 2022 рік. Але протягом 2021 року ми мали б знизити рівень захворюваності, якщо діятиме загальносвітовий підхід. Слава богу, технології розробки вакцин вже були, фінансування надійшло, а компанії виділили своїх найкращих фахівців. Тому я налаштований оптимістично, все це не буде тривати вічно", - зазначив Гейтс.

Новини за темою: Вакцина від COVID-19 не завершить пандемію, – ВООЗ

Окрім цього, він зауважив, що під час пандемії коронавірусу рівень вакцинації в країнах, що розвиваються, знизився на 14%, тим самим стерши 20 років прогресу. Також Гейтс наголосив, вперше за останні роки зростає "крайня бідність", і це спричиняє поганий вплив,набагато більший, ніж він очікував, на освіту, психічне здоров'я, та інші показники.

Новини за темою: Білл Гейтс закликав забезпечити вакциною від коронавірусу насамперед тих, хто більш потребує цього

Нагадаємо, раніше засновник Microsoft Білл Гейтс попередив, що у світі в широкому доступі можуть з'явитися небезпечні вакцини від COVID-19, які не пройшли необхідну перевірку, а тому можуть нести загрозу людям. 

Loading...