Трампу надіслали пакунок з небезпечною отрутою, - CNN

Президент США Дональд Трамп Фото з відкритих джерел

Слідчі не виключають, що пакет могли прислати з Канади

Цього тижня президенту США Дональду Трампу надіслали посилку з отруйною речовиною - рицином. Небезпечний пакунок перехопили правоохоронці. Про це повідомляє CNN з посиланням на два джерела в правоохоронних органах. 

Як відомо, усю пошту для Білого дому перевіряють на відддаленому об'єкті. Після належної перевірки її можуть відправити до адміністрації Дональда Трампа. 

Щоб перевірити присутність небезпечної речовини в пакунку, було проведено два тести. Після чого, за результатами перевірки, було встановлено, що у пакунку знаходиться високотоксична отрута - рицин. 

За словами представника правоохоронних органів США, слідчі вивчають можливість того, що посилка з рицином, відправлена ​​Трампу, прийшла з Канади.

"Нам відомо про тривожні повідомлення про пакети, що містять рицин... Канадські правоохоронні органи тісно співпрацюють зі своїми американськими колегами. . Оскільки це активне розслідування, ми не можемо коментувати далі", - заявила головний прессекретар міністра громадської безпеки Канади Білла Блера - Мері-Ліз Пауер.

Наразі справу взяли під контроль Федеральне бюро розслідувань та Секретна служба.

Новини за темою: Навальний був отруєний більш небезпечним видом "Новачка", - Die Zeit

Зауважимо, рицин - це високотоксична речовина, яку часто використовують терористи. Отрута може мати вигляд порошку, гранул, пару чи кислоти.

При потраплянні в організм рицин викликає нудоту, блювоту і внутрішню кровотечу шлунку та кишечника. Після чого у людини відмовляє печінка, селезінка та нирки. Згодом в результаті колапсу системи кровообігу настає смерть. 

Нагадаємо, раніше Дональд Трамп заявляв, що у США є невідома зброя, про яку ніхто не знає, та наголосив, що ядерний потенціал Америки наразі є найвищим за останні десятиліття. 

Loading...