Трампа й Байдена звинувачують у сексуальних домаганнях: На них поскаржилися 33 жінки

Проти Трампа спрямували 25 заяв щодо харасменту, а проти Байдена – 8

Джо Байден і Дональд Трамп Фото з відкритих джерел

У США кандидатів у президенти країни Дональда Трампа та Джозефа Байдена 33 жінки звинувачують у сексуальних домаганнях. Про це повідомляє Business Insider.

Зазначається, що Трампа в харасменті підозрюють 25 жінок, а Байдена – 8. Зокрема, чинного президента 16 жінок звинувачують у тому, що він силоміць цілував їх і мацав, 7 –  в неприйнятних сексуальних діях та 2 – в домаганнях та зґвалтуванні. Як повідомляють журналісти, всі скарги стосуються чотирьох десятиліть, починаючи з 1980-х.

У свою чергу, Джо Байдена звинувачують у неприйнятних коментарях та торканнях. Водночас одна жінка звинуватила його в домаганнях. Імовірні потерпілі заявляють, що неприйнятні дії відбувалися з 1993 по 1995 та з 2008 по 2016 роки.

Важливо, що Байден частково визнав неправильність власних дій та пообіцяв бути більш уважним до особистого простору інших людей, але заяву про сексуальні домагання вважає неправдивими. Нинішній очільник Білого дому Трамп зізнався, що цілував жінок без їхньої згоди та хтиво дивився на роздягнених моделей за кулісами, але випадки домагання заперечив.

Новини за темою: В США прогнозують зростання шансів Трампа перемогти на виборах

Нагадаємо, нещодавно президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп закликав свого конкурента Джозефа Байдена здати тест на наркотики. Таким чином Трамп висловив підозру щодо раптового поліпшення результатів Байдена на дебатах.

Loading...