Трампа госпіталізували, наступні 48 годин будуть критичними, - CNN

Президент США Дональд Трамп The New York Times

Водночас лікар американського президента запевнив, що Трамп почувається краще

Хворого на коронавірус президента США Дональда Трампа перевели до Національного військово-медичного центру Волтера Ріда, де він пробуде декілька днів. Про це повідомив лікар президента США Шон Конлі, передає CNN

За його словами, глава Білого дому у "гарному стані" та не потребує апарату штучної вентиляції легенів. Однак Конлі зазначив,  що поки не може назвати дату, коли президента випишуть з лікарні, адже лікарів турбують "ризики другої стадії хвороби, яка починається на 7-10 день".

"Минуло лише 72 години після встановлення діагнозу, а перший тиждень COVID, особливо з сьомий по десятий дні є критичними для визначення ймовірного перебігу хвороби", - зазначив лікар. 

Новини за темою: Бажаю швидкого й повного одужання, - Зеленський звернувся до хворого на COVID-19 Трампа

Водночас у CNN з посиланням на "ознайомлене зі станом здоров'я Дональда Трампа джерело" повідомили, що останню добу життєво важливі показники президента були дуже тривожними, а наступні 48 годин будуть критичними.

"Ми все ще не перебуваємо на чіткому шляху до повного одужання (Трампа - ред.)", - заявило джерело.

Новини за темою: Продовжимо молитися за здоров’я: Байден прокоментував коронавірус у Трампа

Згодом у виданні The Associated Press з посиланням на власні джерела повідомили, що у суботу самопочуття Трампа погіршилося, у результаті чого йому провели кисневу терапію. 

У Білому домі ситуацію щодо стану здоров'я американського президента поки не коментували. 

Нагадаємо, цього тижня президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп разом зі своєю дружиною Меланією захворіли на коронавірус COVID-19. 

Loading...