live

Трамп звільнив розвідника, який розглядав скаргу щодо можливого тиску на Україну

Президент США Дональд Трамп

Фото з відкритих джерел

Розвідник зіграв ключову роль у запуску процедури імпічменту глави Білого дому

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп звільнив генерального інспектора розвідувального співтовариства Майкла Аткінсона, який розглядав скаргу після розмови Трампа із президентом України Володимиром Зеленським. Про це глава Білого дому заявив 3 квітня, повідомляє The Associated Press.

Новини за темою: Після проваленого імпічменту Трамп йде у наступ

За словами Трампа, назвичайно важливо довіряти людям, які призначаються на високі посади, однак інспектор таку довіру американського президента втратив. 

"Вкрай важливо, щоб я в повній мірі довіряв людям, які призначаються на посаду генерального інспектора... Цього інспектора це більше не стосується”, - наголосив Трамп.

До слова, Майкл Аткінсон був першим, хто повідомив Конгрес про анонімну скаргу викривача у минулому році, у якій йшлося про тиск Дональда Трамп на президента України Володимира Зеленського щодо справи Джо Байдена. Зазначається, що саме ця скарга стала приводом для розслідування та справи імпічменту американського лідера. 

Нагадаємо, нещодавно у Сполучених Штатах Америки в ході передвиборної президентської кампанії Дональд Трамп заявив, що на передвиборчу гонку може вплинути розслідування щодо Байдена.

Loading...