Трамп закликав перенести президентські вибори в США через коронавірус

Президент США Дональд Трамп Фото з відкритих джерел

Він не має на це повноважень

Президент США Дональд Трамп закликав відтермінувати проведення виборів президента. На його думку, на результати можуть вплинути фальсифікації під час голосування поштою. Про це Трамп написав у Twitter.

"Якщо буде запроваджене загальне голосування поштою, то у 2020 році відбудуться найбільш неточні й фальсифіковані вибори в історії. Для США це буде величезним соромом. Відтермінуймо вибори, поки люди не зможуть проголосувати належно, безпечно й захищено?" - написав президент США.

Вибори президента у США мають відбутися 3 листопада 2020 року. До них залишилося менше ніж 100 днів.

Дати федеральних виборів (тобто таких, що відбуваються на всій території США) затверджує парламент країни — Конгрес. А Конституція США не має положень, які передбачають можливість перенесення строків інавгурації президента. Тому в Трампа немає повноважень змінювати дату виборів. А в нижній палаті Конгресу (Палаті представників) більшість належить опозиційній до Трампа Демократичній партії.

Новини за темою: Трамп вперше за час пандемії з'явився на публіці в захисті

Раніше повідомлялося, що соціальна мережа Twitter заблокувала на 12 годин акаунт сина президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа — Дональда Трампа-молодшого. Сталося це після того, як він оприлюднив ролик із дезінформацією про коронавірус.Loading...