Трамп заявив, що Бейрут атакували і там вибухнула бомба, Пентагон це спростовує

Президент США Дональд Трамп The New York Times

Він посилається на слова "деяких генералів"

Президент США Дональд Трамп не вірить, що вибух у ліванському Бейруті – це нещасний випадок. На його думку, це результат атаки та вибуху бомби. Про це він заявив під час брифінгу, присвяченому боротьбі з коронавірусом, передає CNN.

Він зазначив, що говорив про це з деякими генералами, і вони сказали йому, що столицю Лівану атакували, підірвавши "якусь бомбу".

"Виглядає, як атака, ґрунтуючись на характері вибуху. Я зустрічався з деякими нашими генералами, і їм здається, що це атака, а не якийсь вибух на фабриці. Все це схоже, на їхню думку, на атаку. Це була якась бомба", - сказав Трамп.

Втім, чиновники Департаменту оборони США кажуть, що немає жодних ознак нападу на Бейрут. Вони зазначили, що не знають, про що говорить президент.

Один з чиновників заявив, що якби такі ознаки були, то це викликало б автоматичне посилення захисту американських військ і майна США в регіоні. Однак наразі нічого подібного не відбувається.

Новини за темою: Вибух у Лівані: Щонайменше 25 осіб вбито і понад 2500 поранені

Нагадаємо, вибухи у порту Бейрута сталися у вівторок, 4 серпня. У результаті цього обрушилися фасади декількох будівель, було пошкоджено житлові будинки та офіси. 

Наразі відомо про 78 загиблих та 4 тисячі поранених. За попередньою версією вибух стався під час зварювальних робіт. Зазначається, що на одному зі складів порту перебувало 2750 тонн конфіскованої аміачної селітри. Щоб уникнути крадіжки речовини, співробітники порту вирішили закрити невеликі отвори, через які зловмисники могли проникнути на склад. При проведенні зварювальних робіт сталася детонація.

 

Loading...