Новини » Світ Читать эту новость на русском

Трамп заявив про наявність у США невідомої нікому ядерної зброї

Президент США Дональд Трамп Фото з відкритих джерел

Глава Білого дому висловив сподівання, що США не доведеться використовувати нове потужне озброєння

Президент США Дональд США заявив про наявність у його країни зброї, про яку ніхто не знає, та наголосив, що ядерний потенціал Америки наразі є найвищим за останні десятиліття. Про це повідомляє пресслужба Білого дому. 

Так, Дональд Трамп зазначив, що за останні три з половиною роки американська влада витратила 2,5 трильйонів доларів на армію. У результаті збройні сили США стали "сильніші, ніж будь-коли".

"Тепер ми маємо нові ракети. І, чесно кажучи, наш ядерний потенціал, ми повинні сподіватися, що нам ніколи не доведеться його використовувати, але наш ядерний потенціал зараз перебуває на найвищому рівні за останні кілька десятків років", - наголосив Трамп. 

Новини за темою: США і Росія досягли прогресу в переговорах щодо ядерної зброї

За його словами, у США також з'явилася зброя, яка є невідомою для інших країн світу. 

"У нас є системи, про які ніхто не знає. Чесно кажучи, буде краще, якщо так і залишиться. У нас є неймовірні системи", - додав президент. 

Нагадаємо, нещодавно Пентагон замовив у американської компанії Northrop Grumman високоточну міжконтинентальну балістичну ракети для стратегічних ядерних сил. Вона може замінити МБР LGM-30 "Мінітмен-3", яка наразі перебуває на озброєнні США. Loading...