Трамп заявив про фантастичне самопочуття після COVID-19

Дональд Трамп знімаю маску на балконі Трумана в Білому домі NBC News

За словами президента США, йому допоміг коктейль із антитіл

Президент США Дональд Трамп заявив, що отримав імунітет до коронавірусу і має фантастичне самопочуття. Про це він повідомив в ефірі телеканалу Fox News.

За словами Трампа, ніхто не знає, на скільки довго в нього встановився імунітет. "Схоже, у мене тепер імунітет, може, на тривалий час, може, короткостроково, ніхто не знає, але у мене тепер імунітет. Президент перебуває в хорошій формі. Я відчуваю себе фантастично, я, правда, відчуваю себе чудово", – сказав президент.

Крім того, очільник США заявив про підтвердження лікарями Білого дому того, що від нього вже не передається  COVID-19. При цьому Трамп назвав чудодійним коктейль з антитіл, яким його лікували. "Ці антитіла - просто чудо. Вони працюють неймовірно. Ми збираємося поширити їх по лікарнях країни, а в результаті по всьому світу, ми чекаємо зараз схвалення на їх використання в надзвичайних умовах, на це будуть потрібні не роки, а тижні", – висловився Трамп.

Водночас президент Штатів вважає неймовірними результати, яких вдалося досягти за 6-7 місяців пандемії. "Йдеться про лабораторії, ліки, терапії, я навіть не кажу про вакцини – це повинно бути феноменально, вони з'являться дуже скоро. Ми зробили те, що ніхто зробити не зміг", – зауважив Трамп.

Нагадаємо, у п'ятницю, 2 жовтня, стало відомо, що президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп разом зі своєю дружиною Меланією захворіли на коронавірус COVID-19. Уже наступного дня Дональда Трампа госпіталізували до Національного військово-медичного центру Волтера Ріда. 

У понеділок, 5 жовтня, президент Сполучених Штатів Дональд Трамп на деякий час вийшов з лікарняної кімнати, щоб зустрітися із групою прихильників. 

Новини за темою: Трамп погодився стати донором плазми крові для хворих на COVID-19

А вже 6 жовтня президент Сполучених Штатів Дональд Трамп повернувся в Білий дім після того, як три дні проходив лікування від коронавірусу COVID-19 в Національному військово-медичному центрі Волтера Ріда.Loading...