Трамп визнав, що від початку свідомо применшував загрозу коронавірусу

Данальд Трамп разом з Меланією у сукні кольору "зеленого екрану" REUTERS

При цьому він знав, що вірус смертельніший за грип

Президент США Дональд Трамп зізнався журналісту Бобу Вудворду, що він свідомо применшував значення коронавірусу на початку цього року, знаючи, що вірус смертельний і значно серйозніший, ніж сезонний грип. Про це йдеться у новій книзі журналіста "Лють", копії примірників якої отримали Washington Post та CNN.

Як зазначається, ЗМІ також опублікували аудіоуривки інтерв'ю з президентом США, які підтверджують сказане Трампом.

"Ви просто дихаєте повітрям, ось як це відбувається… Це дуже делікатне питання. Крім того, він більш смертельний, ніж навіть ваш важкий грип", - сказав Трамп в інтерв’ю Вудворду 7 лютого. 

У той час Трамп говорив американцям, що вірус не гірший від сезонного грипу, пророкуючи, що він скоро зникне, і наполягав на тому, що уряд США повністю контролює захворювання, нагадує WP.

Новини за темою: У Трампа розкритикували російську вакцину від коронавірусу

Лише за кілька тижнів Трамп публічно визнав, що вірус не є звичайним грипом, і що він може передаватися через повітря. 

У інтерв’ю Вудворду 19 березня Трамп визнав, що свідомо применшував загрозу коронавірусу. 

"Я хотів завжди применшувати його… Мені все ще подобається применшувати, тому що я не хочу викликати паніку", - сказав він.

Новини за темою: Трамп хоче отримати вакцину від коронавірусу до виборів президента США

У лютому Трамп публічно передбачав, що до квітня, "коли стане трохи тепліше, коронавірус дивовижним чином зникне".

Окрім дослідження того, як Трамп впорався з пандемією, нова книга Вудворда охоплює расові відносини, дипломатію з Північною Кореєю і низку інших питань, що були на порядку денному президента США протягом останніх двох років. 

Книга частково ґрунтується на 18 інтерв'ю, які Вудворд провів з президентом в період з грудня по липень. Частина цитат в книзі були отримані в результаті "глибоких" бесід із джерелами, розповів журналіст.

Новини за темою: Трамп повідомив, коли буде готова американська вакцина від коронавірусу

Раніше президент Сполучених Штатів Дональд Трамп під час зустрічі зі своїми прихильниками в Північній Кароліні заявив, що США зможуть позбутися коронавірусної інфекції COVID-19, незалежно від того, буде у країни вакцина чи ні.

Loading...