live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

Трамп виступив проти введення обмежень щодо продажу американської продукції Китаю

Президент наголосив, що США відкриті для бізнесу

Президент США Дональд Трамп

Фото з відкритих джерел

Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп висловився проти введення обмежень на продаж продукції із США Китаю та іншим країнам, навіть якщо це зроблено із міркувань національної безпеки. Про це він написав у своєму Twitter.

За словами Трампа, США не ставатимуть місцем, де складно вирішуються питання щодо купівлі американських товарів іншими державами: "Сполучені Штати не можуть і не ставатимуть місцем, де так складно вирішуються питання щодо купівлі наших товарів зарубіжними країнами, в тому числі тих, щодо яких завжди застосовується привід національної безпеки".

Він наголосив, що американська сторона "хоче продавати товари Китаю та іншим країнам", адже в цьому і полягає сенс торгівлі. Також Трамп зазначив, що хоче, аби  вести бізнес з США було легко. 

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, президент США Дональд Трамп публічно зізнався, що відправляв свого адвоката Рудольфа Джуліані в Україну для того, щоб той знайшов компромат на політичних опонентів Трампа, зокрема Джо Байдена. 

Loading...