Трамп відреагував на звинувачення у сексуальних домаганнях

Президент США Дональд Трамп Фото з відкритих джерел

Адвокати Трампа назвали це "спробою нападу" на президента

Президент США Дональд Трамп спростував звинувачення в тому, що він сексуально домагався колишню модель Емі Дорріс у Нью-Йорку в 1997 році. Про це повідомляє ВВС

Так, нещодавно жінка розповіла одній з британських газет, що президент мацав її та примусово цілував, коли вона вийшла з ванної кімнати на відкритому тенісному турнірі у США. Тоді пані Дорріс, якій на той момент було 24 роки, дивилася матчі зі своїм тодішнім хлопцем Джейсоном Бінном у VIP-ложі пана Трампа. За словами ексмоделі, вона користувалася ванною, а Дональд Трамп нібито чекав її надворі.

"Він просто засунув мені язик до горла, і я відштовхувала його. І саме тоді він схопив мене міцніше, а його руки були дуже грубими", - розповіла Дорріс. 

Однак згодом адвокати Дональда Трампа спростували звинувачення колишньої моделі та назвали це "спробою нападу" на президента перед виборами.

Новини за темою: В США прогнозують зростання шансів Трампа перемогти на виборах

Крім цього, раніше ще кілька жінок звиинувачували главу Білого дому в неналежній сексуальній поведінці. 

Тоді як сам Дональд Трамп усі звинувачення проти ньогло відкинув. 

Нагадаємо, нещодавно кандидатів у президенти Сполучених Штатів Дональда Трампа та Джозефа Байдена звинуватили у сексуальних домаганнях 33 жінки. Зокрема, чинного главу Білого дому 16 жінок звинуватили у тому, що він силоміць цілував їх і мацав, 7 – в неприйнятних сексуальних діях та 2 – в домаганнях та зґвалтуванні.

 

Loading...