Новини » Світ Читать эту новость на русском

Трамп відреагував на перемогу Байдена на президентських виборах

Президент США Дональд Трамп Фото з відкритих джерел

Чинний очільник держави заявив, що буде оскаржувати результати виборів

Президент США Дональд Трамп відреагував на заяви про перемогу кандидата від Демократичної партії Джо Байдена на виборах очільника країни. Про це повідомляє Reuters.

За словами Трампа, його штаб буде оскаржувати результати виборів у суді наступного тижня, адже "ці вибори далеко не закінчилися". "Ми всі знаємо, чому Джо Байден поспішає помилково поставити себе за переможця і чому його союзники по ЗМІ так стараються йому допомогти: вони не хочуть, щоб істина була викрита. Простий факт, що ці вибори далеко не закінчені", – висловився "республіканець".

Також президент заявив, що Байден не був визнаний переможцем у жодному з ключових штатів, а в Пенсильванії спостерігачам республіканців не дали доступу для спостереження за підрахунком голосів. "Законні голоси вирішують, хто буде президентом, а не засоби масової інформації. Я не заспокоюсь, поки американський народ не отримає чесного підрахунку, якого він заслуговує. Американський народ має право на чесні вибори: це означає підрахунок всіх законних бюлетенів, а не підрахунок будь-яких незаконних бюлетенів. Це єдиний спосіб забезпечити повну довіру громадськості до наших виборів", – сказав Трамп.

Новини за темою: Прем'єр Канади Трюдо привітав Байдена з перемогою на виборах президента

Нагадаємо, у США кілька засобів масової інформації на основі даних про підрахунок бюлетенів і своїх експертних оцінок оголосили про перемогу Джо Байдена на виборах очільника країни. За попередніми підрахунками, Байден переміг у Пенсільванії і в цілому по країні набрав 273 голоси вибірників із 270 необхідних.

Одразу після цього Джо Байден заявив про його обрання на посаду очільника держави. За словами політика, він обіцяє бути президентом всієї країни.

Loading...