Трамп розлютився через повернення у США хворих на коронавірус американців

Президент США Дональд Трамп

Фото з відкритих джерел

Глава Білого дому про таке рішення повідомлений не був

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп розізлився на своїх радників через рішення дозволити хворим на коронавірус американцям повернутися з Японії на територію США. Про це повідомляє Washington Post.
 
Як зазначається, тиждень тому Дональд Трамп погодив рішення повернути здорових пасажирів лайнера Diamond Princess, який раніше був відправлений на карантин через спалах коронавірусу, до США. Попри це пацієнтів, у яких виявили симптоми коронавірусу, повинні були залишити у Японії.
 
Проте згодом Держдепартамент і топ-чиновник міністерства охорони здоров’я США прийняли рішення транспортувати 14 американців, у яких зафіксували коронавірус, та перемістити їх в ізолятор. Попри це, Дональда Трампа про таке рішення не повідомили.
 
Зокрема, хід дій було змінено у неділю вночі, коли 328 громадян США вже сиділи в автобусах на злітно-посадковій смузі Токійського аеропорту Ханеда. Тоді під час медичної перевірки тести зафіксували 14 випадків інфікування коронавірусом серед пасажирів, проте на той час симптоми хвороби у заражених не проявлялися. 
 
Дональд Трамп дізнався про рішення евакуювати заражених вже після його прийняття. А саме, президент розлютився на радників через те, що цей нюанс не був обговорений з ним. Адже, за словами Трампа, це рішення може зашкодити його адміністрації.
 
До слова, до евакуації пасажирів круїзного лайнера у США, на території країни було 15 зареєстрованих випадків захворювання. Проте на момент прийняття цього рішення кількість підтверджених випадків інфікування у США значно збільшилася.
 
Таким чином, у п'ятницю, 21 лютого, у Центрі контролю і запобігання захворювань заявили, що наразі 28 жителів США, доставлених додому з круїзного лайнера Diamond Princess, мають позитивний результат на коронавірус.
 
Нагадаємо, станом  21 лютого, кількість померлих в результаті зараження небезпечним китайським коронавірусом у світі досягла позначки - 2247 осіб, а загальна кількість інфікованих перевищила 76 723 осіб.
Loading...