Трамп погодився стати донором плазми крові для хворих на COVID-19

Президент США Дональд Трамп Фото з відкритих джерел

За словами президента США, він уже не приймає ліки від коронавірусу

Президент США Дональд Трамп заявив, що він не приймає ліків і міг би здати плазму крові з антитілами для виготовлення ліків хворим на коронавірус. Про це повідомляє NewsWeek.

Зазначається, що він здасть кров для створення вакцини, якщо його попросять. "У своєму першому інтерв’ю після того, як йому поставили діагноз COVID-19, президент Дональд Трамп заявив, що він більше не приймає ліків від COVID-19 і що, якщо його попросять, він пожертвує плазму для створення вакцини", – йдеться в повідомленні.

За словами президента США, він майже закінчив лікуватися від COVID-19. "Я не приймаю жодних ліків вже, мабуть, вісім годин. Я без ліків, і чесно кажучи, це змушує мене почуватись добре. Я не люблю ліки. Ми майже закінчили (лікування, – ред.) і тепер побачимо, як все буде . Поки ніхто не питав, але я готовий стати донором плазми крові для хворих на COVID-19. Якщо лікарі захочуть, щоб я це зробив, я це зроблю", – висловився Трамп.

Нагадаємо, у п'ятницю, 2 жовтня, стало відомо, що президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп разом зі своєю дружиною Меланією захворіли на коронавірус COVID-19. Уже наступного дня Дональда Трампа госпіталізували до Національного військово-медичного центру Волтера Ріда. 

У понеділок, 5 жовтня, президент Сполучених Штатів Дональд Трамп на деякий час вийшов з лікарняної кімнати, щоб зустрітися із групою прихильників. 

Новини за темою: Трамп пообіцяв безкоштовні ліки від коронавірусу для всіх американців

А вже 6 жовтня президент Сполучених Штатів Дональд Трамп повернувся в Білий дім після того, як три дні проходив лікування від коронавірусу COVID-19 в Національному військово-медичному центрі Волтера Ріда.Loading...