Трамп підтвердив кібератаку США на Росію

Президент США Дональд Трамп Фото з відкритих джерел

Зазначається, що організація втручалася в американські вибори у 2016 і 2018 роках

Американський президент Дональд Трамп підтвердив, що США здійснили кібератаку на російське "Агентство інтернет-досліджень", відоме як "фабрика тролів". Про це глава Білого дому повідомив у інтерв'ю The Washington Post.

Так, на питання, чи здійснили американські служби кібератаку по російській "фабриці тролів", Дональд Трамп відповів: "правильно".

Зокрема, президент заявив, що, даючи розпорядження про кібератаку, він діяв на основі інформації, яку йому надали про втручання Росії в американські вибори.

"Послухайте, ми зупинили це", – зазначив глава Білого дому.

За даними видання, Дональд Трамп вперше визнав, що у 2018 році він дозволив приховану кібератаку проти російського Агентства Інтернет-досліджень. Зазначається, що російська організація втрутилася у президентські вибори в США 2016 року, а також у проміжні вибори 2018 року. 

Новини за темою: Трамп заговорив про блокування соцмереж в США напередодні виборів

До слова, "ольгінські тролі" або "фабрика тролів" — загальне позначення користувачів-провокаторів (тролів), які за гроші у спеціально обладнаних офісах лишають дописи та коментарі, призначені для здійснення пропаганди в соціальних мережах, під новинами інтернет-видань або на інших ресурсах в мережі.

Нагадаємо, нещодавно Дональд Трамп заявляв, що його рейтинг був би вище, ніж у колишнього віцепрезидента Джо Байдена, якби не "російське розслідування".Loading...