live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

Трамп підписав указ про регулювання діяльності соціальних мереж

Дональд Трамп AP Photo

Трамп допустив, що може і зовсім закрити Twitter

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп підписав виконавчий указ про регулювання діяльності соціальних мереж у країні. Про це пише ТАСС.

"Я підписав сьогодні виконавчий указ щодо захисту свободи слова, прав громадян США. Соціальні мережі, як Twitter, мали безпрецедентний захист від відповідальності, ґрунтуючись на теорії про те, що вони є нейтральною платформою. Але це не так. Виконавчий указ покликаний (встановити - ред.) нове регулювання на основі розділу 230 закону (про етику у сфері - ред.) комунікацій. Соціальні мережі, замішані в цензурі або політичних діях, більше не будуть володіти захистом від відповідальності, це велике рішення", - сказав Трамп.

За словами президента, соціальні мережі до такого указу "могли робити все, що заманеться". Крім того, він заявив, що замішані в цензурі або політичних діях соцмережі більше не матимуть захист від відповідальності, і допустив, що може і зовсім закрити Twitter.

Новини за темою: Реакційний і політизований підхід: В Twitter відреагували на погрози Трампа про блокування соцмережі

Раніше стало відомо, що соцмережа Twitter вперше в історії позначила пост президента США Дональда Трампа як недостовірний.

Згодом президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп звинуватив Twitter у втручанні в президентську кампанію після того, як його повідомлення позначили застереженням про перевірку тверджень.

Loading...