Трамп оголосив про припинення відносин з ВООЗ

Президент США Дональд Трамп Фото з відкритих джерел

Трамп звинуватив ВООЗ у нездатності надавати точну інформацію стосовно поширення COVID-19

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп 29 травня оголосив про припинення відносини зі Всесвітньою організацією охорони здоров'я через її відмову від проведення реформ, на яких наполягав Вашингтон. Про це повідомляє Bloomberg.

"Ми представили план реформ, які вони (ВООЗ - ред.) повинні були провести, і безпосередньо працювали з ними з цього питання, однак вони відмовилися. З цього дня ми припиняємо наші відносини з ВООЗ", - заявив Трамп. 

Так, як відомо, президент США звинувачує Всесвітню організацію охорони здоров'я у тому, що вона знаходиться під контролем Китаю та не здатна надавати точну інформацію стосовно поширення COVID-19. Нещодавно президент США закликав ВООЗ "продемонструвати незалежність від КНР". Крім цього, Трамп зазначив, що раніше Сполучені Штати виділили ВООЗ 450 мільйонів доларів, тоді як Китай надав 40 мільйонів. 

Новини за темою: У ВООЗ очікують, що новий пік коронавірусу може настати будь-якої хвилини

Нагадаємо, нещодавно з'явилась інформація, що адміністрація президента США Дональда Трампа хоче створити організацію, подібну до ВООЗ, яка буде боротися з інфекційними захворюваннями.

 

Loading...