Трамп наказав надати федеральну допомогу Каліфорнії через масштабні лісові пожежі

Ліси в Каліфорнії горять із 14 серпня

Пожежі в Каліфорнії CNN

Президент США Дональд Трамп наказав надати федеральну допомогу владі штату Каліфорнія через масштабні лісові пожежі. Про це повідомила пресслужба Білого дому.

Зазначається, що фінансова допомога може включати в себе гранти на тимчасовий ремонт житла, недорогі позики на покриття втрат незастрахованого майна та інші програми, які допомагають громадянам та власникам бізнесу оговтатися від наслідків катастрофи.

Крім того, федеральне фінансування також доступне органам влади та деяким приватним некомерційним організаціям. Наразі в уряді проводять оцінки збитків, які спричинили пожежі з 14 серпня. У Білому домі допускають, що після повного завершення оцінок, там можуть визначити більше округів, які претендуватимуть на державну допомогу.

Новини за темою: У США сталася масштабна пожежа на фабриці поліетилену

Нагадаємо, в американському штаті Каліфорнія з минулого тижня тривають сотні лісових пожеж, проте за останні дні їхня кількість зросла вдвічі. Губернатор штату заявив, що місцеві бригади гасять понад півтисячі пожеж на території штату, але цього недостатньо, тому він звернувся по допомогу до Канади та Австралії.Loading...