TikTok видалив близько 250 відеороликів про ЛГБТ на вимогу Росії

За пів року соцмережа видалила понад 104 млн відео

TikTok

blog.uamaster.com

Адміністрація соціальної мережі TikTok за пів року вилучила понад 500 роликів за запитами уряду. Про це повідомив директор відеосервісу зі зв'язків з урядами та громадськістю в Європі Тео Бертрам, повідомляє CNBC.

За словами директора, половина видаленого контенту – це ролики про ЛГБТ, запити на вилучення яких надійшли з Росії. Бертрам заявив, що Росія має репутацію країни, яка дискримінує ЛГБТ-спільноти. "Російський закон жахливий... але, на жаль, ми повинні виконувати юридичні вимоги в країні, в якій ми працюємо", – сказав представник сервісу.

Крім того, в TikTok повідомили про видалення понад 104 млн відео з січня по червень поточного року. Водночас це менше 1% всього контенту, завантаженого на платформу. Що стосується тематики таких відеороликів, то 30,9% всіх видалених відео містили "наготу та сексуальні дії дорослих",  а ще 13,4% – "самогубство, заподіяння шкоди собі та небезпечні дії". Також у перелік вилученого контенту входять відео зі вживанням наркотиків та мовою ненависті.

Новини за темою: YouTube створив аналог TikTok

Нагадаємо, нещодавно президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп погодився на придбання американського сегмента соціальної мережі TikTok компаніями Oracle і Walmart. Проте, він висунув вимогу, за якою вони повинні створити освітній фонд на суму 5 млрд доларів.

Loading...