Новини » Світ Читать эту новость на русском

Tesla відкликає ще понад 9,5 тисяч електрокарів через виявлені дефекти

Tesla Model Y Tesla Inc.

За попередніми даними, окремі елементи автівки можуть відокремитися під час руху

Компанія Tesla відкликає 9 537 електромобілів Model X та Model Y через дефекти з підвіскою та обшивкою даху. Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що про проблеми з автівками заявила Національна адміністрація безпеки дорожнього руху США. Йдеться про те, що в Model X 2016 року косметична обшивка даху спереду й ззаду могла бути приклеєна до автомобіля без попередньої ґрунтовки. В результаті один або два елементи машини можуть відокремитися під час руху.

Що стосується цьогорічної Model Y, то компанія Ілона Маска відкликає 401 автівку через проблеми з підвіскою електричних автомобілів.

Водночас у Tesla заявили, що до відкликання автівок не було зафіксовано жодного інциденту через зазначені проблеми. Там додали, що нещодавно дізналися про три ремонти автомобілів, у яких відокремився верхній важіль управління. Компанія пообіцяла перевірити всі електрокари й урегулювати проблеми в разі необхідності.

Відомо, що в жовтні компанія Tesla Ілона Маска вже відкликала 29 193 електрокарів моделей Model S та Model X через проблеми з підвіскою автомобілів.

Новини за темою: Суперник Tesla: Новий електромобіль з США зможе проїхати від одного заряду рекордні 800 км

Нагадаємо, нещодавно засновник компаній Tesla Inc. та SpaceX Ілон Маск посів друге місце в рейтингу найбагатших людей планети, випередивши засновника корпорації Microsoft Білла Гейтса. Статок Ілона Маска наразі оцінюється в 127,9 мільярда доларів.

Loading...