Новини » Світ Читать эту новость на русском

Теракт у Відні: Серед затриманих підозрюваних є громадяни Росії

Теракт у Відні Associated Press

Словацькі спецслужби надали раніше Австрії інформацію про закупівлю зброї невідомим

Глава поліції Відня Герхард Пюрстль заявив, що серед осіб, яких затримали у справі про теракт у столиці Австрії, є громадяни Російської Федерації. Про це повідомляє Die Presse.

За словами Пюрстля, у межах розслідування подій 2 листопада затримано 14 осіб, яких підозрюють в участі в терористичній організації. Йдеться про людей у віці від 18 до 28 років, деякі з яких мають подвійне громадянство, зокрема Бангладеш, Македонії, Туреччини і Росії.

Новини за темою: У зоні теракту у Відні перебували українські студенти, - посол

Водночас міністр внутрішніх справ Австрії Карл Нехаммер розповів, що поки підтверджується версія про те, що терорист діяв сам. 

Окрім цього, міністр уточнив, що підозрюваний намагався купити боєприпаси в Словаччині. Про це Австрію попереджали словацькі спецслужби попереджали Австрію, однак інформацію проігнорували, оскільки, за словами Нехаммера, в спілкуванні спецслужб "явно щось пішло не так".

Новини за темою: Жахливий теракт у Відні: Людей розстрілювали у барах і ресторанах на вуличках "Бермудського трикутника"

Нагадаємо, ввечері в понеділок, 2 листопада, у центрі Відня сталися напади у шести місцях, в результаті чого загинули три людини і багато інших отримали травми. 

Згодом у ЗМІ з'явилася інформація, що ліквідованим 20-річним терористом у Відні виявився Куртін С., який, крім австрійського паспорта, мав ще паспорт Північної Македонії. 

Loading...