Новини » Світ Читать эту новость на русском

"Ніхто не може там брязкати зброєю": Лукашенко назвав кордони Білорусі кордонами Союзної держави

Олександр Лукашенко і Володимир Путін Фото з відкритих джерел

Також білоруський президент обговорив спільні із РФ військові навчання

Президент Білорусі Олександр Лукашенко під час зустрічі із президентом РФ Володимиром Путіним заявив, що білоруські кордони - це кордони Союзної держави. Про це повідомляє "Страна.ua".

"Мені приємно, що ви продемонстрували, що кордони Білорусі - це кордони Союзної держави і ніхто не зможе там брязкати зброєю", - заявив Лукашенко, спілкуючись із Путіним.

Окрім цього, Лукашенко прокоментував і ситуацію щодо спільних з РФ військових навчань, які зараз відбуваються на території Білорусі.

Новини за темою: Лукашенко запропонував відвести війська від західного кордону Білорусі

"За оборону ми з вами, як люди, собачитися можемо з будь-якого приводу. Але оборона і безпека ніколи не викликала у нас сумнівів. Ми ні в кого не будемо питати, проводити навчання чи ні. Хто хоче - хай приєднується. Ми на роки вперед повинні спланувати малі і великі навчання. Ну навіщо брязкати гусеницями біля кордонів Союзної держави? Нам не треба допустити помилок Великої Вітчизняної війни. Ми тоді опинилися як біля розбитого корита", - сказав білоруський президент.

Новини за темою: Cоюз Росії та Білорусі: Лукашенко підтримав продовження інтеграції

Нагадаємо, раніше президент РФ Володимир Путін під час зустрічі з білоруським президентом Олександром Лукашенком в Сочі заявив, що Росія надасть Білорусі кредит на 1,5 мільярда доларів.Loading...