Новини » Світ Читать эту новость на русском

Так не буває: Голова ЦВК Білорусі прокоментувала перегляд результатів виборів

Голова ЦВК Білорусі Лідія Єрмошина Фото з відкритих джерел

Також Єрмошина розповіла про скандальне відео на дивані

Голова Центральної виборчої комісії Білорусі Лідія Єрмошина заявила, що люди помиляються, якщо думають, що результати виборів переглянуть і присудять перемогу Світлані Тихановській. Про це вона розповіла в інтерв'ю "Комсомольській правді".

За словами Єрмошиної, ЦВК відхилила всі скарги, які подали раніше кандидати в президенти, зокрема і Світлана Тихановська. 

"Всі відхилені. У нас же вибору немає. Якщо люди думають, що ми переглянемо і присудимо перемогу Тихановській, так не буває. Якщо встановлені порушення, як вони вважають, в цьому випадку вибори можуть бути визнані недійсними. Це означає, протягом трьох місяців повинна знову пройти наступна виборча кампанія з новими кандидатами. Я і сказала: "Ми можемо просто втратити країну", - розповіла очільниця ЦВК.

Новини за темою: "Ми зробили неможливе": Тихановська закликала білоруських мерів організувати нові масові зібрання

Окрім цього, Єрмошина визнала, що відеозвернення Тихановської дійсно було записане в її кабінеті, однак сама чиновниця при цьому не була присутня.

"Вона принесла скаргу в Центральну комісію, до речі, в присутності журналістів. Ми запросили її до мене в кабінет, оскільки з нею хотіли зустрітися, скажімо так, два високопоставлених співробітників органів правоохорони. Я їх представила, вона залишилася разом з адвокатом разом з ними. І я пішла", - пояснила ситуацію голова ЦВК.

Новини за темою: Тихановська з папірця прочитала заклик до білорусів не виходити на протести

Нагадаємо, у п'ятницю, 14 серпня, ЦВК Білорусі оголосила остаточні результати виборів, відповідно до яких, перемогу здобув Лукашенко із 80,1% голосів.

 

Loading...