Світовий туризм цьогоріч впаде на 70%, - ООН

pixabay.com

За прогнозами, туризм буде відновлюватися спочатку в Європі

Глава Всесвітньої туристської організації ООН Зураб Пололікашвілі заявив, що в цьому році глобальний туризм скоротиться на 70% у порівнянні з минулим роком. Про це повідомляє CNN.

За його словами, попередні глобальні кризові ситуації призвели до зниження туризму на 10-20%, але пандемія коронавірусу погіршила ситуацію.

"Цього літа все більше людей будуть їздити суходолом, а не повітрям. Сільський туризм у горах, а не на пляжах, може принести користь... Ми очікуємо відновлення міжнародних рейсів починаючи з вересня, якщо до того часу вірус буде під контролем", - сказав Пололікашвілі на пресконференції в Мадриді.

Зазначається, що в кінці квітня організація провела дослідження, яке показало, що 100% із 217 туристичних напрямків у всьому світі були важкодоступні у плані транспорту через пандемію коронавірусу.

Пололікашвілі також додав, що Європа розглядається як модель для наслідування, оскільки вона історично є найбільш відвідуваним регіоном і найбільш підготовленим в плані здоров'я.

За його словами, так звані "зелені коридори" в регіоні, які продемонстрували низький рівень зараження коронавірусом, можуть стати першим кроком до відновлення міжнародного туризму.

Зазначимо, Грузія, Хорватія, Чорногорія, Греція, Туреччина, Португалія, Іспанія і ряд інших країн оголосили про початок туристичного сезону. 

Раніше повідомлялося, що у Європейському Союзі погодили правила туристичних поїздок влітку.

Loading...