Новини » Світ Читать эту новость на русском

Світлана Тихановська уточнила, що думає про окупацію Криму

Світлана Тихановська Пресслужба "Країна для життя"

За її словами, ситуація з Кримом дуже складна, і у білорусів різні погляди на це питання

Лідер білоруської опозиції Світлана Тихановська заявила, що тимчасово окупований Російською Федерацією півострів Крим відійшов іншій державі з порушенням міжнародних законів. Про це вона сказала в інтерв'ю LRT.

"Коли я була претендентом в кандидати, або кандидатом у президенти, я озвучувала позицію, яка у нас прийнята в Білорусі, що Крим de jure український, а de facto - російський. Ми ж розуміємо, що існують міжнародні закони, і що Крим відійшов іншій державі всупереч цим законам.

Але знову ж таки у нас завдання стоїть - розібратися з ситуацією в Білорусі, те, що хвилює наш народ, це нові, чесні вибори.

Ситуація з Кримом дуже складна, і у білорусів різні погляди на це питання, і ми б не хотіли, щоб це питання якось роз'єднувало нас", - зазначила головна конкурентка Олександра Лукашенка на президентських виборах.

Новини за темою: Тихановська не планує йти на перевибори у разі їхнього проведення

Нагадаємо, раніше Світлана Тихановська ухилилася від відповіді на питання про анексію півострова Криму, наполігши на тому, що вона не політик. Водночас, вона висловилася проти збройного конфлікту на сході України.

З другої спроби вона все ж таки відповіла на запитання, чий півострів Крим, зазначивши, що юридично півострів Крим належить Україні.

Loading...