Стримування РФ: США заявили про готовність розмістити балістичні ракети в Європі

Фото з відкритих джерел

Відповідну заяву зробив помічник президента США з національної безпеки Роберт О'Брайен

Сполучені Штати Америки готові розмістити в Європі балістичні ракети середньої та меншої дальності для стримування Російської Федерації. Про це заявив помічник президента США з національної безпеки Роберт О'Брайен, передає The Nation.

"Ми вийшли з договору, ми створюємо гіперзвукову зброю, ми створюємо системи доставлення у вигляді балістичних ракет, які допоможуть забезпечити безпеку Америки... захистити наших союзників і стримувати Китай. Ми розгорнемо такі ж ракети, якщо це буде необхідно, в Європі, щоб стримувати Росію", - сказав О'Брайен.

Водночас він зауважив, що Росія та США поступово наближаються до досягнення угоди про продовження договору про скорочення стратегічних наступальних озброєнь.

Новини за темою: Путін пригрозив НАТО розгортанням російських крилатих ракет в бік Європи

Нагадаємо, нещодавно Сполучені Штати заявили про готовність продовжити з Москвою Договір про скорочення наступальних озброєнь (СНО-3) за умови тимчасового заморожування розмірів ядерних арсеналів. Однак, у РФ назвали пропозицію США заморозити розміри ядерних арсеналів обох країн "неприйнятною". 

Loading...