Стала відома дата повернення корабля SpaceX Crew Dragon на Землю

Астронавти Даглас Герлі та Роберт Бенкен twitter.com

Попередньо корабель повернеться на Землю через два тижні, однак все залежить від погодних умов

В американському космічному агентстві NASA  назвали дату повернення багаторазового космічного корабля компанії Ілона Маска, SpaceX, Crew Dragon та його екіпажу з МКС на Землю. Про це у Twitter повідомив глава агентства Джим Брайденстайн.

Як зазначається, 1 серпня корабель від'єднається від міжнародної космічної станції, а 2 серпня – повернеться на Землю.

"Попередньо 1 серпня космічний корабель Crew Dragon з астронавтами Дагласом Герлі та Робертом Бенкен на борту від’єднається від МКС та попрямує до планети Земля. Приводнення заплановане на 2 серпня", – йдеться у твіті. 

Crew Dragon twitter.com

За даними CNBC, спуск корабля відбудеться приблизно через два тижні. Зокрема, Crew Dragon повинен приблизитися до Атлантичного океану 2 серпня приблизно о 3 годині дня за північноамериканським східним часом (в Києві це 11 година вечора того ж дня). Однак, на дату повернення можуть вплинути погодні умови.

Новини за темою: SpaceX визначила нову дату запуску десятої партії супутників Starlink

Зауважимо, місія під назвою Demo-2 є випробувальною, тому на борту космічного корабля знаходиться два астронавта попри те, що він може перевозити до семи осіб. 

Нагадаємо, вночі 30 травня у США провели успішний запуск пілотованого корабля компанії SpaceX з двома американськими астронавтами, Дугласом Герлі та Робертом Бенкеном. 

Після чого Crew Dragon компанії Ілона Маска успішно пристикувався до Міжнародної космічної станції.

Loading...