США звинуватили Росію у поширенні дезінформації про коронавірус через фейкові акаунти

Фото з відкритих джерел

В частині повідомлень, поширених РФ, йдеться про те, що США начебто стоять за спалахом коронавірусу

Чиновники Держдепартаменту США виступили із заявою, що Росія займається поширенням дезінформації щодо коронавірусу за допомогою фейкових акаунтів у соцмережах.

Про це повідомляє AFP.

За даними, які надали чиновники, у Twitter, Facebook і Instagram використовуються боти для просування теми, запущеної Росією, на декількох мовах.

Новини за темою: Інкубаційний період коронавірусу може становити 27 днів, - уряд провінції Китаю

На думку в.о. помічника держсекретаря США по Європі і Євразії Філіпа Рікера, намір Росії полягає в тому, щоб сіяти розбрат і підривати інститути США шляхом прихованих кампаній зі шкідливого впливу.

"Поширюючи дезінформацію про коронавірус, Росія намагається загрожувати громадській безпеці, відволікаючись від глобальних заходів у сфері охорони здоров'я", - сказав він.

Крім цього, як стверджують американські чиновники, Росія розповсюджує теорії змови про те, що США створили коронавірус.

Це, на їхню думку, показує, що РФ намагається завдати шкоди іміджу Америки. 

До слова, у повідомленнях, які поширила Росія, мова йде і про те, що співзасновник Microsoft Білла Гейтс так само причетний до створення вірусу.

Новини за темою: В Італії коронавірусом захворіло вже 16 осіб

Також у них можна зустріти тези про те, що "коронавірус є спробою США вести економічну війну з Китаєм", "біологічною зброєю, розробленою ЦРУ", або "частиною зусиль, що вживаються Заходом для поширення антикитайської риторики".

Як повідомлялося раніше, президент США Дональд Трамп розізлився на своїх радників через рішення дозволити хворим на коронавірус американцям повернутися з Японії на територію Америки.

До цього в Китаї зафіксували повторне зараження коронавірусом.

Загалом кількість жертв коронавірусу у світі перевищила 2,2 тис. осіб.

Loading...