Новини » Світ Читать эту новость на русском

США звинуватили російських хакерів в чергових атаках

Фото з відкритих джерел

У доповіді не називається, хто саме став мішенню атак

Уряд США звинуватив російських хакерів в атаках на десятки державних і місцевих урядових мереж протягом останніх тижнів. Про це йдеться у доповіді ФБР та Агентства з кібербезпеки і безпеки інфраструктури, передає RFE/RL.

У документі йдеться про те, що хакери не порушили роботу авіації, освітніх, виборчих або урядових установ. Проте агенства зазначили, що вони могли шукати доступу, аби отримати варіанти для майбутніх збоїв. Разом з тим, можливо хакери шукали важелі впливу на політику і дії США, аби делегітимізувати державні та місцеві органи влади.

У доповіді не називається, хто саме став мішенню атак. Йдеться лише про те, що кампанія була спрямована проти "широкого кола цілей США".

Повідомляється, що в атаці брали участь такі хакери, як Berserk Bear, Energetic Bear, Dragonfly та інші. Вони успішно зламали мережеву інфраструктуру і вкрали дані як мінімум з двох серверів.

Новини за темою: Голландський хакер зламав Twitter Трампа

Нагадаємо, раніше директор Національної розвідки США Джон Реткліфф заявив, що Російська Федерація та Іран незаконно отримали дані виборців Сполучених Штатів Америки напередодні президентських виборів США.

За словами Реткліффа, Москва і Тегеран планують використовувати дані для того, щоб "вносити сум'яття, сіяти хаос і підірвати довіру до американської демократії".

Loading...