Новини » Світ Читать эту новость на русском

США засудили нові вироки у справі "Хізб ут-Тахрір"

Американське посольство закликало зупинити застосування законів РФ до громадян України

Посольство США в Україні

Фото з відкритих джерел

Посольство США в Україні виступило з критикою незаконного засудження кримських татар в рамках справи "Хізб ут-Тахрір". Про це повідомила пресслужба американського дипвідомства у Фейсбук.

Як зазначили в посольстві, вироки російського суду є політично вмотивованими. "Ми засуджуємо політично мотивоване й невиправдане засудження Росією 7 кримськотатарських журналістів і громадських активістів до тюремного ув'язнення", – написали в дипвідомстві.

Крім того, Штати закликали РФ зупинити незаконні вироки громадянам України. "Росія має припинити застосовувати до українців свої несправедливі закони та корумповані судові процеси, а також припинити незаконну окупацію Криму", – висловилися в посольстві.

Новини за темою: Росія переслідує 134 українців за політичними мотивами, - радниця омбудсмена

Нагадаємо, 16 вересня суд у російському Ростові-на-Дону оголосив вирок 7 фігурантам другої бахчисарайської "справи Хізб ут-Тахрір". Чоловікам призначили від 13 до 19 років колонії суворого режиму за звинуваченням у тероризмі. 

У МЗС України тоді висловили рішучий протест у зв’язку з неправомірним рішенням російського суду. В дипвідомстві вимагають міжнародної реакції та посилення санкцій проти Росії.

Loading...