Новини » Світ Читать эту новость на русском

США застерігають інші країни від втручання у конфлікт в Нагірному Карабасі

Конфлікт між Азербайджаном та Вірменією Фото з відкритих джерел

Вашингтон закликав сторони до діалогу у рамках Мінської групи

США засудили ескалацію військового конфлікту у Нагірному Карабаху та застерігають зовнішні сили від втручання у ситуацію. Відповідну заяву оприлюднив Держдеп. 

"Сполучені Штати занепокоєні повідомленнями про великомасштабні військові дії вздовж лінії розмежування у зоні конфлікту Нагірного Карабаху, які призвели до численних втрат, зокрема і серед цивільного населення. Ми висловлюємо співчуття родинам загиблих та поранених. Сполучені Штати вважають, що участь в ескалації насильства зовнішніх сторін не матиме сенсу  і лише посилить регіональне напруження", - йдеться у повідомленні.

Також Вашингтон закликав сторони до діалогу у рамках Мінської групи. Від себе США обіцяють всіляко сприяти предметним перемовинам.

Новини за темою: Конфлікт у Нагірному Карабаху може вийти за межі регіону, – прем'єр Вірменії

Нагадаємо, вранці, 27 вересня, Вірменія і Азербайджан почали бойові дії на кордоні і звинуватили один одного в ескалації насильства в Нагірному Карабаху.

Пізніше уряд Вірменії через ескалацію конфлікту в Нагірному Карабаху ввів у країні воєнний стан і оголосив загальну мобілізацію резерву.

У Міноборони Вірменії заявляли про 16 загиблих людей через ескалацію конфлікту в Нагірному Карабаху. Водночас Генпрокуратура Азербайджану повідомила про 19 жертв серед цивільного населення.

Loading...